شرکت بازرگانی شیمیایی مقامی


بازرگانی شیمیایی مقامی با برند (Maghamico) در سال 1385 با هدف تولید و تأمین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات تأسیس گردید.شرکت بازرگانی شیمیایی مقامی فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی آغاز کرد.

دپارتمان فروش و عرضه محصولات شرکت در بازار داخلی و مشاوره در جهت انتخاب مناسب و صحیح محصولات با نازل ترین و بالا ترین کیفیت.

ارائه تعیین خط مشی فروش و بازاریابی محصولات شرکت در راستای اهداف و سیاست های تجاری جهت دستیابی به نتایج مد نظر اقتصادی شرکت.

 همکاری باکادری متبحر و کارآزموده در حوزه ی مهندسی و بازرگانی، به‌کارگیری روش‌های به روز و استاندارد در جهت توزیع و تحویل محصولات در سراسر کشور، با هدف ارائه بهترین قیمت و کیفیت، خدمات این شرکت را نسبت به سایر تامین‌کنندگان متمایز ساخته است.

بازرگانی شیمیایی مقامی تا کنون موفق به اخذ مدارک ذیل شده است :

1-عضویت اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی و دارای پروانه کسباین تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن History-of-Chemistry-and-Chemical-1.jpg می‌باشد

2-گواهینامه صنایع انجمن آبکاری

3-عضویت در سازمان جهانی کار کشورهای اسلامی و دریافت پروانه عضویت

4-عضویت در انجمن کیفیت و بهره وری ایران و دریافت پروانه عضویت

همچنین شرکت مورد حسابرسی مالیاتی قرار گرفته و دارای گواهینامه ارزش افزوده یک ساله می باشد. اگر چه نهایت سعی خود را نموده‌ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب محصولات دست یابیم ولیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هر چه بهتر و کار آمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورت علاقمند بودن به در میان گذاشتن نظرات خود را با ما، آنها را به آدرس maghamico.ir@gmail.com  ارسال نمایید.

کارشناسان فروش ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *